12.1.12

Załamka..

Masakra. Tyle ostatnio się uczyłam do sprawdzianu z niemieckiego no i co Joanna dostała..? No oczywiście, że 2.. I w takich właśnie momentach nic mi się już kompletnie nie chce i na nic nie mam już nawet ochoty.. To co, że w sql bardzo fajnie z ludźmi spędzam czas, ale powinnam też mieć dobre oceny.. A to z 3 przedmiotów mi nie za dobrze wychodzi.. Nieważne jak długo bym się uczyła to najlepszą oceną będzie ledwno 3-..;/ Chyba trzeba pomyśleć o jakiś korkach.

Dzisiaj muszę wejść na strone „Jugentamt fuer Auslaender” i „Berufsberater” i umówić się na spotkanie. Może poprzez rozmowe z nimi bardziej ukierunkuje się i wkońcu będe wiedziała co ja dokładnie chciałabym w przyszłości robić. Teraz aktualnie chodze do Berufskolleg Wirtschaft und Verwaltung( Technikum Handlowe z elementami Ekonomi oraz zarządzania) i nie mam pojęcia czy chciałabym lepiej pracować w biurze czy w jakimś urzędzie. Nie mam pojęcia.. A może znajde jakąś firmę, która będzie współpracowała z polską firma i w związku z tym będe idealnym kandydatem na to miejsce..:] Zobaczymy co będzie.

A co do moich urodzinyn. Niestety najważniejsze osoby dla mnie są w Polsce.. Ale tak czy inaczej robie dla kilku znajomych w domu impreze hawajską (wspominałam o tym w poprzedniej notce) a o 23 jedziemy na impreze do klubu Index..! Jest to najlepszy klub w okolicy, a impreza jest od 18 lat czyli nareszcie będę mogła na legalu być tam..! :D Jeszcze ponad 2 tyg i będe stara.. HaHaHa :)
Krass..

Wie schrecklich ist das denn, bitte schön..?
Ich hab so viel für die Klausur von Deutsch gelernt und hab ich trotzdem eine 5 gekrigt..:/ Deswegen hab ich richtig kein Bock auf alles.. Alees gehr mir so an Nerven.. Es ist ja gut, dass mit der Leute die Schüle besser geworden ist, aber trotzdem sollte ich eine bessere Note haben..! In 3 Fächer ist es bei mir schlimm. Ich brauch ganz ehrlich eine Nachhilfe. Es kann nicht so weiter sein. Das geht ja einfach nicht..!

Außer muss ich beim Jugendamt oder Berufsberater ein termin machen und dahin gehen. Durch diese Gespräch vielleicht komme ich nach der Idee, was ich weiter machen soll. Also ich meine welchen beruf sollte ich von den Kaufmänischenbereich auswächlen. In diesem Monemt lerne ich in Berufskolleg Wirtschaft und Verwaltung und hab ich keine Ahnung, was danach kommt. Sollte ich eine Bürokauffrau werden oder besser die Versicherungskauffrau..?

Zum meinen Geburtstag. Also die wichtigste Personen in meinem Leben sind leider in Polen..:/ und kommen die nicht, weil es zu weit ist. Aber sowieso mach ich eine kleine Party für ein paar Personen. Wie ist dem letzten Post geschrieben habe, wird es rine Hawaii-Party sein und um 23 Uhr fahren wir nach Index..! ;)  Noch bisschen mehr als 2 Wochen und bin ich 18..! :D Ooooh Scheiße, ich bin "fast kein Kind" mehr.. HaHaHa..;]22..! <3


HaHaHa. Dzisiaj w sql.
Na Wirtschaftsrech. Po lekcji wychodzimy na przerwe. A ponieważ padał deszcz, ja D i A zostaliśmy na korytarzu przed klasą.
Pan Büscher(Nauczyciel): Możecie mi powiedzieć o co chodzi temu chłopakowi..? Dlaczego on się nie rusza woogule..? Czy on umarł..?
D, A i Ja wchodzimy do klasy i widzimy jak siedzi w ławce W i śpi..! HaHaHa
Od razu zaczeliśmy do niego gadać go ruszać i sie obudził..! hahahaha

W spał na lecji i nawet dzwonka na przerwe nie usłyszał, ani jak wszyscy z klasy wyszli..! HaHaHa..! :)
Lied..! <3
Jason Chen - Here Am I


Jutro pokażę wam moją nową czapke..! :)

Morgen zeige ich euch meine neue Muetze..! :D

1 komentarz:

  1. a tam, nie przejmuj się , nie ze wszystkich przedmiotow musimy byc orlami ;))! p.s przepraszam, ze tak pozno pisze,ale mam klopot z bloggerem ;/

    OdpowiedzUsuń