5.2.12

Wielki powrót..!


Całe zamieszanie z moimi urodzina zakończone.. Wszystko wyszło perfekcyjnie..! Dokładnie tak, jak to sobię wyobraziłam..;) Pokój przystrojony, hawajskie girlandy, kolorowe drinki i wiele innych rzeczy..:D Naprawde przyżyłam cudownie moją 8-nastke. Idealnie weszłam w nowe „dorosłe” życie..

A wszystko zaczeło się w piątek. Po szkole, gdzie byłam do godziny 13.00, pojechałam jeszcze szybko na ostatnią chwilę do sklepu po małe dodatki, których jeszcze nam zabrakło. Do godziny 18.00 przystrajałam pokój, kręciłam sie po domu i przeszkadzałam mamie w kuchni, jak to przystało na tradycje..:) A od 18.00 zaczełam się sama przygotowywać. I o 20.00 wszystko się zaczeło..! Przyszła D, A i L. Dostałam cudowne prezenty od nich, lecz towarzystwo było jeszcze lepsze..:) O 23.00 pojechaliśmy do Index’u. Po kilku problemach, które chciały nam popsuć całą impreze zaczeliśmy balować na całego, aż do rana..:D Jutro dokładniej opowiem o problemach, które nas spotkały. Dzisiaj zrobiłam szybko kilka zdjęć prezentów które dostałam w piątek od przyjaciół..! ;)


W sobotę spędziłam miły wieczór z rodzicami, oraz Tadkiem i Izą, która była z małą Letizia. Jestem baaaaaaaaaardzo szczęśliwa z mojego prezentu od rodziców..! Dostałam nowy telefon, o którym wam wspominałam kiedyś, biały HTC Sensation XL. Za jakies 2 tyg jak dojdę do ładu z nim i będę miała większę doświadczenie napisze wam jego recenzję..:)

Jutro pokaże jeszcze jeden prezent, który dostałam..;) no i telefon..:D

Tak naprawde to dokładnie dzisiaj wypadają moje urodziny, lecz po 2 cudownych dniach świętowania, siedzę na łóżku w ciszy ze słóchawkami na uszach i wspominam cudowną imprezę..! ;)

5 komentarzy:

 1. Dziękuję ;) faaaaajnie, fajna impra musiała być!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie przystroiłaś pokój : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie przystroiłaś pokój.Prezenty świetne.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale ladnie przystrojone ;)! to super, ze 18-stka sie udala ! ja swoja mam w pazdzierniku ;d

  OdpowiedzUsuń