5.1.12

Weggabelung.


Nadal żadnych rezultatów

Kolejny dzień i nadal żadnej odpowiedzi. No cóż chyba jednak muszę sobię z tym dac nareszcie spokój. Tylko, że to takie trudne. Cały czas coś wemnie woła i mnie namawia żebym jeszcze raz, ten ostatni, sprubowała. To już mnie wszystko przerasta. Tego postanowienia niestety nie zdołam spełnić. Niestety do jego spełnienia nie wystarczą tylko moje chęci.. Będę musiała w końcu skierować moje myśli na inny tor. Jeszcze nie wiem jak to zrobię, ale muszę zostawić to wszystko i ustanowić nowe cele w życiu. Nie wiem co ostatnio kieruje mną do takich przemyśleń. Ostatnio gdy nie mam nastroju na nic, zaczynam myśleć nad tym wszystkim. Lecz to myślenie zamiast mi w tym wszystkim pomagać, częściej jeszcze bardziej mnie dołuje. I dochodzę któryś raz z kolei do tego, że znowu coś mi nie wyszło.

Za jakiś czas będę na reszcie miała 18 lat. Tak długo na to czekałam. Tak się na to wszystko cieszyłam. Lecz czym bliżej to nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Nie wiem ale coraz bardziej zmienia mi sie myślenie i moje prioritety. Nie wiem czy to dobrze. Chciałabym takpo prostu porozmawiać z kimś od serca. Niestety w ostatnim czasie to coraz mniej możliwe..

 Immer noch kein Erfolg
Der nächste Tag und immer noch keine Antwort. Na ja, muss ich leider sagen, dass ich endlich das in Ruhe lassen soll. Es ist aber echt sehr schwer für mich. Die ganze Zeit hab ich das Gefühl, dass ich nochmal das richtig versuchen soll. Leider diese Bestimmung kann ich nicht erfüllen. Zu der erfüllen braucht man die beiden Seiten. Ich schaff alleine es nicht. Ich hab ehrlich keine Ahnung, wie ich das wieter machen soll, aber es geht einfach nicht mehr. Ich muss das in Ruhe lassen und meine Gedanken auf anderen Wegen richten. Ich weiss es nicht, wieso letzte Zeiten bin ich so. Wenn ich schlechte Laune habe, überlege ich das, wofür es geht. Aber trotzdem es geht mir noch schlimmer.

In kürze Zeit werde ich endlich 18. Ich hab so lange gewartet und gefreut. Es ist aber so, wenn es schon nahe ist, dann ist es nicht mehr so schön, keine Ahnung wieso. Die ganze Zeit ändert sich meine Meinung und meine Pririoritäten. Ich weiss nicht, ob es gut ist. Ich würde gerne so ehrlich über alles reden. Aber in der letzten Zeit kann ich gar nicht.

Liebe..? 
Es gibt doch gar nicht...


Lied: 
DKA - na skraju dróg <3


29..!
Na szczęście od poniedziałku zaczyna się sql i zajmę moję myśli nareszcie czymś innym..
Trzeba żyć dalej.. 

Zum Glück, ab Montag beginnt die Schule und schließlich kümmere ich meine Gedanken mit etwas anderem..
Na ja, muss man weiter leben..

3 komentarze:

 1. mnie moje przemyślenia też bardzo często dołują.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za komcia ;)
  Pewnie , ze obserwujemy ;*
  Ja już dodałam , teraz twoja kolej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Sprawa zasadnicza to myślenie. Myślenie i samotność, bo nieważne, z kim spędzasz czas, na końcu jesteś sam."
  (Stephen King — "Wielki marsz")

  OdpowiedzUsuń