6.1.12

Neuer Tag, neue Hoffnung


Każdy dzień przynosi nowe nadzieję 

Wczoraj jakbym olśnienia oznałą. Mój nastrój zmienił się dosłownie o 180 stopni. Nagle uświadomiłam sobie, że tak nie może być dalej. Nie mogę po prostu cały czas tylko użalać się nad sobą. No tak, to prawda, że nie układa się po mojej myśli, ale przecież zawsze mogłoby być jeszcze gorzej. Zdałam sobię sprawę z tego wszystkiego co mam i zaczełam to wszystko doceniać..! Tak, jasne, że cały czas mi brakuje „tej jednej rzeczy” , ale już się chyba pogodziłam z tym, że jestem sama. Nie wiem na jak długo to moje pozytywne myślenie będzię trwać, ale oby jak najdłużej. W takim humorze można wiele zdziałać. Zapomina sie o tych wszystkich popełnionych błędach i niepowodzeniach. Dlatego właśnie za chwilę biorę za telefon i pisze do przyjaciółki z którą już stanowczo za dłogo się nie widziałam. Jeśli znowu coś nie będzie nam odpowiadało, żeby się spotkać to dam sobię spokój. Ale sprubuje. Ten jeden osatni raz.

Jeder Tag bringt neue Hoffnung

Seit gestern bin ich ganz anderer Mensch. Meine Stimmung hat sich unglaublich um 180 Grad verändert. Plötzlich hab ich mir klar gemacht, dass es nicht weiter gehen kann. Ich kann nicht immer nur leiden und mich bemitleiden. Na ja, das ist ja recht, dass häufig es nicht os genau geht, wie ich mir vorgestellt habe, aber einfach so ist das Leben, manchmal muss schlimmer sein. Ich hab vor allem erkannt, was ich habe und ich angefangen habe alles zu schätzen..! Es ist doch klar, das ich noch „diesen Ding“ zum Leben brauche, aber na ja. So einfach ist es gar nicht, aber heuzutage muss so sein. Ich hab keine Ahnung wie lange noch so positiv ich denken werde, aber hoffentlich am längsten wie es möglich ist. Mit dieser Laune kann man viel erreichen. Man vergisst die alle gemachte Fehler und die alle Ausfälle. Deswegen gleich nehme ich mein Handy und schicke einen SMS zu meiner Freundin, weil wir schon zu lange nicht mehr gesehen haben. Wenn es immer noch etwas nicht klappt, dann ist es fertig. Ich versuche sie nie wieder zu erreichen. Aber dieses letzen Mal muss ich den ersten Schritt machen.

Lied:
Avril Lavigne- I wisch you were here


28..!  <3

ta piosenka wytłumacza wszystki moje uczucia dotyczące tego tematu.
dieses Lied erklärt alles, was ich jetzt grade fühle.

Już od prawie pół godziny powinnam rozmawiać z M..! ale jakoś jeszcze jej nie ma na skypie.. No jeszcze poczekam, ponieważ mam jej tyle do opowiedzenia, że chyba zanudzę ja tym wszystkim. Naprawde potrzebuję takich rozmów, a ona jest teraz jedyną osobą, z którą mogę ostatnio tak szczeże porozmawiać..! <3

Schon seit ca. halbe Stunde sollte ich mit meiner M..! reden, aber die immer noch nicht bei skype da. Na ja, ich warte noch kurz, weil ich so viele ihr erzählen muss, es ist einfach unglaublich. Ich brauche ehrlich solche Gespräche und die ist in dieser Zeit die einzigste Person, mit der ich so echt über alles sprächen kann..! <3

Jutro pokażę wam kilka ciekawych outfit'ów. ;)
Morgen zeige ich euch ein paar coole Outfits..! ;)

6 komentarzy:

 1. "Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie."
  Phil Bosmans

  OdpowiedzUsuń
 2. I tak trzymaj słońce. Głowa do góry ;D:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się co do opisu..;)
  Miło b.jak wpadniesz do mnie..;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie ! Doceniajmy to co mamy ! Widzę, że dopadł Cie podobny nastrój co i mnie. Zapraszam do mnie. Sądzę, że w niektórych moich postach znajdziesz coś dla siebie. Nie pozwól się zrazić ich obszernością. Pozdrawiam cieplutko !

  OdpowiedzUsuń
 5. tez czasem tak mam, ze moj humor zmienia sie diametralnie! najwazniejsze jest, by miec taka osobe, ktorej mozna sie wygadac ;)! pozdrawiam ;]

  OdpowiedzUsuń
 6. niesamowite, że piszesz i po polsku i po niemiecku, ja niemieckiego się uczę 8 lat i nie wiem nawet jak się przywitać. Ale za to dogadam się po angielsku. Uwielbiam tą piosenkę swego czasu słuchałam jej bez przerwy.

  OdpowiedzUsuń