10.3.13

10.03.2013

Szkoła, jak to szkoła, wszyscy nam wmawiają, że najważniejsze, żebyśmy się uczyli i mieli dobre oceny. A co dla nas uczniów naważniejsze jest w szkole..? Otóż dla mnie najważniejsi są ludzie których spotykam każdego dnia. Kiedy się poznajemy na początku roku mamy mieszane uczucia i boimy się czy zrozumiemy się z naszymi nowymi kolegami z klasy, bynajmniej tak było w moim przypadku. Jestem osobą dosyć specyficzną, posiadam swój humor, którzy niektórzy niestety nie rozumieją, jedni uważają mnie za sympatyczną osobe, drudzy za arogandzką i nie chcą mnie nawet poznań. To normalne ile osób, tyle opinii o nas. Lecz, aby kogoś oceniać, trzeba go poznań, lub przynajmniej zamienić z nim kilka zdań. Po jakimś czasie razem spędzonym w szkole tworzą się grupki, które zawsze wszystko ze sobą robią. W naszej klasie jest ich kilka. Wczoraj postanowiliśmy przełamać ten stereotyp i zrobiliśmy spotkanie kilka grupek, aby miło spędzić czas, grając w kręgle. Efekt..? Wspaniały. Nigdy bym nie pomyślała, że będzie aż tak świetnie. Już planujemy następne wyjśćie razem. Macie jakieś propozycje..? My narazie myślimy o Paintball’u..<3
Schule, wie Schule, alle labern uns immer voll, dass die Noten am wichtigsten sind und dass wir gut in der Schule sind. Und was ist das wichtigste für die Schüler..? Also für mich sind die Leute, die wir jeden Tag treffen. Wenn wir uns am ersten Tag der Schule alle zusammen erstes Mal treffen, haben wir gemischte Gefühle und haben Angst, ob wir uns gut mir den verstehen werden, wenigstens war es bei mir so. Ich bin eine spezifische Person, habe mein eines Humor, was einige manchmal nicht verstehen, einige finden mich sympathisch, die anderen arrogant und wollen kein einziges Wort mit mir tauschen. Schon nach ein paar Wochen bilden sich neue Grüppchen, die immer was zusammen unternehmen. In meiner Klasse gibt es ein Paar davon. Gestern haben wir uns entschieden gegen diesen Vorurteilen kämpfen und haben wir uns alle zusammen getroffen, aus verschieden Gruppen, um schön die Zeit zu verbringen. Effekt..? Toll. Ich hätte nicht gedacht, dass es so schön wird. Wir planen jetzt schon ein nächstes Mal zusammen. Habt ihr welche Ideen..? Wir denken grad über Paintball nach.. <3
 Mega prześwietlone, ale jedyne na którym są prawie wszystkie dziewczyny. Brakuje tylko Relana i chłopaków: Vinh i Thomas..:)
_________________________________________________________
joeced@onet.pl

29 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcia, aż mnie naszła chęć na kręgle:)
  No ja też głównie dla ludzi chodzę do szkoły, jeżeli ma się fajną klasę, zgraną i w ogóle to aż się lepiej uczy i mniej opornie to idzie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny pomysł z wspólnym wyjściem :]

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze nie grałam w kręgle ;pp
  ładne zdjęcia :d

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno mnie tu nie było, super zdjęcia. Wpadnij do mnie. :3

  OdpowiedzUsuń
 5. dostałaś nominację u mnie na blogu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziekuje barzdo na pewno odpowiem w nastepnym poscie..:)

   Usuń
 6. dla mnie też zawsze najbardziej liczyli się ludzie ;) oceny są fałszywe, totalnie źle oddają nasze starania...

  OdpowiedzUsuń
 7. naprawdę świetne!
  fajny post
  Zaobserwowałam twojego bloga
  Zapraszam na mojego i LICZĘ NA TO SAMO jesli ci się spodoba
  willbefineee.blogspot.com
  Będzie mi BARDZO BARDZO miło!

  + NOWY FILM NA MOIM BLOGU

  OdpowiedzUsuń
 8. Z jakiego kraju pochodzisz? Przykro mi, że nie mogłaś obejrzeć filmiku, ale zostało zablokowane w niektórych krajach i to nie jest zależne ode mnie :c A co do notki... Zgadzam się co do tej szkoły + fajne zdjęcia, pozytywne ^^ Pozdrawiam :3 ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Fantastyczne fotki
  Kisses
  Aga

  New posts
  Neon and studs!
  www.agasuitcase.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajne dziewczyny, dobra zabawa:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Nice pictures :D

  xoxo
  www.its-dash.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. kręęęęgle jak ja je lubię ;) śliczne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 13. o tak ;) znam to ;d chyba w każdej klasie tak jest, ale to nawet fajne, bo szczerze nie wiem, jakbyśmy wszyscy mieli ze sobą stale się zadawać i wszędzie chodzić w 35 osób ;) kręgle lubię ;d idźcie na lodowisko może ;)
  piękne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. oo , widać, że zabawa przednia :D, ja nigdy na kręglach nie bylam ;o ;p

  OdpowiedzUsuń
 15. Kręęęęgle ♥
  Uwielbiam je ! :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Great pics and I like bowling too. Have a nice monday.

  http://www.fashiondenis.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. piosenka super ;D
  a zdjęcia świetne ;]

  OdpowiedzUsuń
 18. very very nice my dear:)
  www.borsadimarypoppins.com

  OdpowiedzUsuń
 19. lubię grać w kręgle !!
  super zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja też mam swój humor.Jestem dosyć nie śmiałą osobą osobą w stosunku do osób z którymi nie mam tematów do rozmawiania.Mam swoje dobre koleżanki,które lubię,ale jednak nie zasługują na miano najlepszego przyjaciela.Ja przyjaźnie się z chłopakiem z naszej klasy,dobrze się rozumiemy.Niektórzy nie lubią też mojego charakteru bo czasem jestem arogancka i nie miła,ale to tylko do osób,które kiedyś zrobiły mi krzywdę,jestem pamiętliwym człowiekiem :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Ja boję się, że w nowej klasie nie znajdę znajomych. -.- Zapewne tylko tak się straszę, a w rzeczywistości wyjdzie inaczej. :)
  Lubię kręgle. :P

  OdpowiedzUsuń
 22. Oh, kręgle ! Aż mam chęć się wybrać na nie z znajomymi *^*
  Fajny blog ! :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Very nice post!! Do you want to follow each other, let me know?! :)

  http://danadimitras.blogspot.it/

  OdpowiedzUsuń