3.5.12

.Włosyy.


Wczoraj zauważyłam, że spodobał wam się Miki warkocz..:) Bardzo mnie to cieszy, albo może i bardziej powinno ją cieszyć..? No ale cóż..:D Ale dzięki temu, wpadłam na pomysł dzisiejszej notki. Trochę poszukałam w internecie i mam dla was świetne przykłady na przeróżne uczesania włosów..:) Mam nadzieję, że będzą wam się podobać..! :)

Dzisiejsza energia mnie aż rozpierała..! Już od dawna tak się nie czułam i nie naśmiałam..! :) Nauka jak nauka źle nie jest ale dobrze także nie.. Od poniedziałku musze się już na pewno poprawić..! Nie mogę siebię zawieść. Zawsze prubóję dotrzeć do swoich celów..! I nawet gdy natrafiają mi się przeszkody, to często właśnie one napędzają mnie do dalszej walki..
W swoim życiu może za dużo obrałam tych celów. Ale czy to nie jest dobrze, że mam swoje cele..? No i po prostu chce do czegoś dojść i coś osiągnąć..! <3

Ich hab gestern gemerkt, dass dieser Zopf von Mika sehr euch gefallen hat..;) Das freut mich sehr, also mein ich soll es nicht Mika freuen..? Trotzdem..:D Aber dadurch, bin ich auf die Idee gekommen, eine geflochtene Haare euch zu zeigen..;) Ich hoff es, dass es euch geffelt..! :)

Heutiges Kraft ist von mir geschwollen..! Ich hab schon lange nicht mehr so richtig gut gefühllt und so viel gelacht..! ;) Lernen wie Lernen, schlecht ist es nicht, aber gut leider auch nicht.. Ab Montag muss ich mich endlich verbessern..! Ich kann mich nicht enttäuchen. Ich verchuch immer meine vorgegebene Ziele zu erreichen..! Auch wenn mich welche Entäuchungen treffen, will ich mich auf kein Fall aufgeben, sonder weiter kämpfen..!
Im meinem Leben hab ich eine Menge von Zielen. Aber ich das nicht gut, dass ich meine eigene Zwecke hab..? Ich möchte einfach nur etwas erreichen..! <3

1)

2)
 3)

4)

5)

6)

7)

8)

9)


A już dzisiaj przygotowuję trochę bardziej obszerny temat na jutro..:)
Trochę z innej dziedziny, ale mam nadzieje, że wam się spodoba..<3

Której włosy są waszymi faworytami..?

6 komentarzy:

 1. świetne sploty;) hmm... nie wiem, warto poszukać w sklepach internetowych;p

  OdpowiedzUsuń
 2. śweitne te fryzurki!
  jestem pod wrażeniem - chciałabym umieć tak czesać jak na tych inspiracjach :)

  oj tak - super przewiewny :D

  OdpowiedzUsuń
 3. so cute!!!!!
  Have a nice weekend!
  xoxo

  http://cappucinofrio.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń
 4. łaaa, kocham warkocze <3

  OdpowiedzUsuń
 5. warkoczyki są śliczne ;)

  zapraszam http://makesomecolour.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne fryzury
  Najważniejsze to mieć w życiu jakiś cel i go powoli realizować.

  OdpowiedzUsuń